Pasek Brak wybranego elementu ...
Szyba Brak wybranego elementu ...
Dodatkowa szyba Brak wybranego elementu ...
Ramka Brak wybranego elementu ...
Suma:

Technologie


Gogle Tripout Optics TRX posiadają specjalne zatrzaski z boku ramki zapobiegające wypadaniu szybki. Idealnie nadają się do jazdy wyczynowej, gdzie ryzyko upadku jest większe.


Gogle Tripout Optics TRX idealnie dopasowują się do kasków większośći marek. Jeśli masz wątpliwości, czy będą pasować i do twojego obok prezentujemy wymiary danego modelu.

100% UV + ANTIFOG

100% UV + ANTIFOG

Dzięki specjalnym powłokom, każda szybka marki Tripout Optics zapewni twoim oczom bezpieczeństwo przed promieniowaniem UV, oraz parowaniem we mgle.

Anti-slip

Anti-slip

Specjalne zaprojektowane silikonowe wstawki zapobiegną zsuwaniu się Twoich gogli z kasku, dzięki czemu nie musisz się obawiać o ich przemieszczenie w czasie jazdy.

Szybki mocowane na magnesy

Szybki mocowane na magnesy

Dzięki technologii mocowań szybek za pomocą neodymnych magnesów najnowszej generacji, ich wymiana nigdy nie było prostsza! Wystarczy kilka sekund, aby, przystosować twoje gogle do zmieniających się warunków.

Powłoka polaryzacyjna/lustrzana

Powłoka polaryzacyjna/lustrzana

Technologie użyte w szybach marki Tripout Optics, w najwyższym stopniu pozwalają zabezpieczyć twój wzrok przed szkodliwym promieniowaniem, a co najważniejsze pozwalają ci dostrzec wszelkie nierówności na stoku, zapewniając bezpieczeństwo i komfort jazdy.

Potrójna gąbka

Potrójna gąbka

Aby wzmocnić dopasowanie gogli do twarzy, zabezpieczyliśmy ramkę potrójną gąbką, która w odpowiedni sposób wentyluje wewnętrzną cześć gogli, zapobiegając parowaniu.

System wentylacji

System wentylacji

Dzięki wywietrznikom na całym obwodzie gogli, została zmaksymalizowana wymiana powietrza, dzięki czemu na szybach nie osiada para wodna, która przesłania pole widzenia.

Widok przez szybki


Posiada podwójną szybę o 20% przepuszczalności światła. Została wyposażona w powłoki lustrzane, anti-scratch, anti-fog, filtr UV400. Kategoria przepuszczalności światła (S2)


Posiada podwójną szybę o 70% przepuszczalności światła. Została wyposażona w anti-scratch, anti-fog, filtr UV400. Kategoria przepuszczalności światła (S1).


Posiada podwójną szybę o 86% przepuszczalności światła. Została wyposażona w anti-scratch, anti-fog, filtr UV400. Kategoria przepuszczalności światła (S1).

Something is wrong.
Instagram token error.
Load More

Nasi dystrybutorzy

Obserwuj nas

FACEBOOK   /   INSTAGRAM

0