Pasek Brak wybranego elementu ...
Szyba Brak wybranego elementu ...
Dodatkowa szyba Brak wybranego elementu ...
Ramka Brak wybranego elementu ...
Suma:

Technologie


  Gogle Tripout Optics TRX pakowane są w duże twarde etui które oprócz gogli pomieści również 2 dodatkowe szybki


  Gogle Tripout Optics TRX posiadają specjalne zatrzaski z boku ramki zapobiegające wypadaniu szybki. Idealnie nadają się do jazdy wyczynowej, gdzie ryzyko upadku jest większe.


  Gogle Tripout Optics TRX idealnie dopasowują się do kasków większośći marek. Jeśli masz wątpliwości, czy będą pasować i do twojego obok prezentujemy wymiary danego modelu.

  100% UV + ANTIFOG

  100% UV + ANTIFOG

  Wszystkie szyby marki Tripout Optics zostały wyposażone w specjalne powłoki, które zapewniają najwyższe bezpieczeństwo przed promieniowaniem UV oraz parowaniem we mgle i złych warunkach pogodowych.

  Anti-slip

  Anti-slip

  Specjalne zaprojektowane silikonowe wstawki zapobiegną zsuwaniu się Twoich gogli z kasku, dzięki czemu nie musisz się obawiać o ich przemieszczenie w czasie jazdy.

  Szybki mocowane na magnesy

  Szybki mocowane na magnesy

  Dzięki technologii mocowań szybek za pomocą silnych neodymnych magnesów najnowszej generacji ich wymiana trwa zaledwie kilka sekund! Jest to najbardziej wygodny system przy zmieniających się warunkach pogodowych.

  Powłoka polaryzacyjna/lustrzana

  Powłoka polaryzacyjna/lustrzana

  Technologie użyte w szybach marki Tripout Optics, w najwyższym stopniu pozwalają zabezpieczyć twój wzrok przed szkodliwym promieniowaniem, a co najważniejsze pozwalają ci dostrzec wszelkie nierówności na stoku, zapewniając bezpieczeństwo i komfort jazdy.

  Potrójna gąbka

  Potrójna gąbka

  Aby wzmocnić dopasowanie gogli do twarzy, zabezpieczyliśmy ramkę potrójną gąbką, która w odpowiedni sposób wentyluje wewnętrzną cześć gogli, zapobiegając parowaniu.

  System wentylacji

  System wentylacji

  Na całej powierzchni ramki zostały zastosowane specjalne wywietrzniki, które maksymalizują wymianę powietrz, dzięki czemu na szybach nie osiada para wodna, która przysłania pole widzenia.

  Widok przez szybki


   Posiada podwójną szybę o 20% przepuszczalności światła. Została wyposażona w powłoki lustrzane, anti-scratch, anti-fog, filtr UV400. Kategoria przepuszczalności światła (S2)


   Posiada podwójną szybę o 70% przepuszczalności światła. Została wyposażona w anti-scratch, anti-fog, filtr UV400. Kategoria przepuszczalności światła (S1).


   Posiada podwójną szybę o 86% przepuszczalności światła. Została wyposażona w anti-scratch, anti-fog, filtr UV400. Kategoria przepuszczalności światła (S1).

   Something is wrong.
   Instagram token error.
   Load More

   Gogle męskie i damskie narciarskie snowboardowe: Polska marka optyczna gogli Tripout Optics

   Gogle Tripout Optics to innowacyjne gogle narciarskie i snowboardowe wyposażone w powłoki lustrzane, bądź polaryzacjne, zapewniające najwyższą ochronę przed szkodliwym promieniowaniem słonecznym oraz wyostrzające obraz, co znacząco poprawia bezpieczeństwo jazdy.

   Modele gogli narciarskich i snowboardowych Tripout Optics Racer, Steez, Blaze oraz TRX posiadają szybki do gogli na magnes, wymienne paski oraz etui w cenie.

   Jeśli szukasz gogli do jazdy nocnej albo gogli z wymienną szybką na mgłę, idealnie trafiłeś. Istnieje możliwość dokupienia dodatkowej szybki do wyżej wymienionych gogli narciarskich snowboardowych

   Dodatkowo kupując gogle Tripout Optics nie musisz martwić się o to, że za jakiś czas będziesz musiał kupić nowe gogle. U nas możesz dokupić jedynie ich elementy, dzięki czemu kupując jeden model gogli narciaskich i snowboardowych będzie ci służył przez wiele lat.

    

   Szybki na magnes gogle narciarskie snowboardowe

   Nasze gogle narciarskie i gogle snowboardowe posiadają system mocowania szyb za pomocą silnych neodymowych magnesów rozmieszczonych na całym obwodzie ramki. Wymiana szybki trwa zaledwie kilka sekund! Szukasz: gogle narciarskie z szybką na magnes albo gogle snowboardowe z szybką na magnes, u nas je znajdziesz!

    

   Szybki z polaryzacją gogle męskie narciarskie i damskie

   Gogle z polaryzacją, zapewnią ci najwyższy komfort jazdy w Alpejskim słońcu. Jeśli szukasz gogli narciarskich oraz snowboardowych z polaryzacją, znajdziesz je u Nas w ofercie.

    

   Powłoka lustrzana gogle damskie snowboardowe gogle męskie narciarskie

   Dodatkowo każdy model gogli na narty i snowboard posiada powłokę lustrzaną, która zapewni bezpieczeństwo twoim oczom. Jeśli potrzebujesz gogle lustrzane u nas je znajdziesz. Gogle z powłoką lustrzaną idealnie sprawdzą się w słoneczne dni, zapewniając ci komfort jazdy.

    

   Nieparujące gogle i okulary na narty oraz snowboard

   Gogle Tripout Optics wyposażone są w silny system Anti-Fog. Wspomagany przez specjalne wywietrzniki rozmieszczone na całym obwodzie ramki. Dzięki tym system problem parowania gogli staje się przeszłością! Jeśli szukasz: gogle nieperujące, idealnie trafiłeś.

    

   Gogle narciarskie i gogle snowboardowe do nocnej jazdy i we mgle

   Kupując dodatkową szybkę do jazdy nocnej, nie musisz martwić się o dodatkowe gogle do jazdy nocnej, ponieważ dzięki wymiennym szybką gogli na magnes, w kilka sekund zamienisz swój model na gogle do jazdy we mgle i w nocy.

    

   Obserwuj nas

   0