In Blog

Top 5 – Gogle snowboardowe, narciarskie Tripout Optics – Nasza subiektywna ocena

5) Gogle narciarskie, snowboardowe Tripout Bella  – Stosunek ceny do jakości

 • Model Bella dostępny jest w promocyjnej cenie 169zł. Jest to Nasz najtańszy model, natomiast jakość komponentów użytych do produkcji jest taka sama co w droższych modelach Steez, Racer, Blaze czy TRX. Tak atrakcyjna cena spowodowana jest brakiem magnesów na szybce, stąd zrezygnowaliśmy z dostępności wymiennych szyb, a skupiliśmy się na dwóch modelach na różne warunki atmosferyczne.

 

 • W ofercie znajdziecie dostępne dwie wersje kolorystyczne. Bella Cherry Pink posiada szkło o przepuszczalności 65%, które lepiej sprawuję się podczas gorszych warunkach atmosferycznych, takich jak mgła czy opad śniegu. Natomiast Bella Purple posiada szkło o przepuszczalności 15%, a więc jej środowiskiem naturalnym jest intensywne oraz lekkie słońce.

 

 • Sferyczne szybki dają duży zakres widoczności. Ramka lekko wystaje poza szybkę, stąd posiadamy dodatkową ochronę przed zarysowaniem. W optyce posiadamy powłoki lustrzane, system Anti-Fog oraz Anti-Scratch. Oczywiście jak w każdym modelu zastosowane są wywietrzniki na obszarze całej ramki, aby zminimalizować parowanie

 

+ Stosunek ceny do jakości

+ Optyka

+ Niska Waga

+ System ramkowy – dodatkowa ochrona

+ Gogle nie parują

– Brak wymiennych szkieł mocowanych za pomocą magnesów

– Wąski wybór

4) Gogle narciarskie, snowboardowe Tripout Steez – kompatybilność

 • Steez to model sferyczny z systemem częściowej ramki, która nie ogranicza zakresu widoczności. Wymiana szybki oraz paska trwa zaledwie kilka sekund jak w pozostałych modelach gogli marki Tripout Optics. Główną zaletą jest kompatybilność z kaskami. Górna część gogli jest stosunkowo płaska, przez co bardzo dobrze przylega do kasków narciarskich oraz snowboardowych.

 

 • Wygląd szkieł lustrzanych w systemie częściowej ramki jest bardzo wyróżniający. Jedynym minusem tego rozwiązania jest większa podatność na zarysowania szybki. Pomimo zastosowanego systemy Anti- Scratch, aby zniwelować ryzyko uszkodzeń szyby, postanowiliśmy wprowadzić ochronne osłonki na gogle wykonane z odzysku przez markę Snow Brow.

 

 • Technologie optyczne zawarte to: Polaryzacja, powłoka lustrzana, system Anti-Fog, Anti-Scratch oraz wywietrzniki na całym obwodzie ramki.

 

+ Wymienne szyby na magnes

+ Optyka

+ Gogle nie parują

+ Szeroki wybór szyb, ramek oraz pasków

+ Dopasowanie do kasków narciarskich oraz snowboardowych

– Brak dodatkowej ochrony szybki

3) Gogle snowboardowe, narciarskie Tripout  Blaze  – Dopasowanie, ochrona i lekkość

 • Gogle Tripout Blaze poprzez Swój mniejszy kształt pasują do smuklejszych profili twarzy. Kształt gogli jest bardzo klasyczny, poprzez Swoją lekko wystającą ramkę, która od zawsze podbijała serca snowboardzistów i narciarzy. Oprócz przyjemnego dla oka designu, ramka zapewnia ochronę dla szyby podczas uderzeń. Sferyczne szkło daje duże możliwości widoczności podczas jazdy, przede wszystkim na boki. Jest to szczególnie ważne dla snowboardzistów, którzy poprzez Swój styl jazdy bokiem muszą dbać o zakres widoczności. Ostatnim akcentem jest niska waga produktu.

 

 • Blaze najlepiej pasuje do kasków snowboardowych przez swój specyficzny profil. W razie złego doboru posiadamy darmową wymianę bądź zwrot produktu.

 

 • Gogle snowboardowe Tripout Blaze posiadają wymienne szyby mocowane za pomocą magnesów oraz wymienne paski. Technologie optyczne zawarte to: Polaryzacja, powłoka lustrzana, system Anti-Fog, Anti-Scratch oraz wywietrzniki na całym obwodzie ramki.

 

+ Dopasowanie do smuklejszych profili twarzy

+ Niska waga

+ System ramkowy – dodatkowa ochrona

+ Wymienne szyby na magnes

+ Optyka

+ Gogle nie parują

+ Szeroki wybór szyb, ramek oraz pasków

– Gorsze dopasowanie do kasków narciarskich

 

2) Gogle narciarskie, snowboardowe Tripout RacerPasujące na okulary korekcyjne, lekkie, szeroki kąt widoczności.

 

 • Premiera modelu Racer miała miejsce w 2018 roku, od tego momentu jest on niekwestionowanym bestsellerem. Za co klienci pokochali ten model gogli? Przede wszystkim za jego lekkość, szeroki zakres widoczności oraz możliwość nałożenia gogli na okulary korekcyjne.

 

 • Lekkość oraz szeroki zakres widoczności –głównym czynnikiem wpływającym na niską wagę i szeroki zakres widoczności w modelu Racera jest zastosowanie systemu bezramkowego. Jedynym minusem tego systemu jest większa podatność na zarysowania szybki, natomiast jak w pozostałych modelach posiadamy w sprzedaży specjalne osłonki na gogle narciarskie, snowboardowe do marki snow brow

 

 • Gogle pasujące na okulary korekcyjne – bardzo duża zaletą Racer jest możliwość nałożenia gogli na okulary korekcyjne, jest to możliwe poprzez odpowiednią szerokość wewnątrz ramki.

 

 • Tak jak w przypadku pozostałych modeli Steez oraz Blaze. Gogle narciarskie, snowboardowe Racer posiadają wymienne szyby mocowane za pomocą magnesów oraz wymienne paski. Technologie optyczne zawarte to: Polaryzacja, powłoka lustrzana, system Anti-Fog, Anti-Scratch oraz wywietrzniki na całym obwodzie ramki.

 

+ Dopasowanie do smuklejszych profili twarzy

+ Niska waga

+ System bezramkowy – większy zakres widoczności

+ Wymienne szyby na magnes

+ Optyka

+ Gogle nie parują

+ Szeroki wybór szyb, ramek oraz pasków

+ Pasujące na okulary korekcyjne

– Brak dodatkowej ochrony szyby

 

1) Gogle snowboardowe, narciarskie Tripout TRX – Pasujące na okulary korekcyjne, szeroki kąt widoczności, specjalne blokady z boku ramki, uniwersalność.

 

 • Tak więc przeszliśmy do pozycji numer 1 w Naszym zestawieniu. TRX posiada wszystkie zalety wyżej wymienionych modeli, a mianowicie pasuje na okulary korekcyjne, posiada szeroki kąt widoczności oraz niską wagę. Wyróżniającą zaletą na tle pozostałych modeli są specjalne blokady z boku ramki, które zabezpieczają przed wypadnięciem szybki podczas ekstremalnej jazdy! System ten szczególnie przydaję się podczas jazdy w głębokim puchu, gdyż łatwo o upadek i zgubienie szyby.

 

 • Gogle narciarskie, snowboardowe Tripout TRX to najbardziej uniwersalny model z Naszej gamy. Posiada bardzo dobre dopasowanie do kasków narciarskich, snowboardowych, jak i rowerowych. Poprzez łatwość wymiany szyb i dużą dostępność, możemy korzystać z modelu TRX przez cały rok.

 

 • Gogle pakowane są w bardzo pojemne Etui, które mieści gogle oraz dwie dodatkowe szyby. Oczywiście jest ono dodawane jako Gratis do każdej zamówionej pary.

 

 • Tak jak w przypadku pozostałych modeli Steez, Blaze i Racer. Gogle narciarskie, snowboardowe TRX posiadają wymienne szyby mocowane za pomocą magnesów oraz wymienne paski. Technologie optyczne zawarte to: Polaryzacja, powłoka lustrzana, system Anti-Fog, Anti-Scratch oraz wywietrzniki na całym obwodzie ramki.

 

+ Dopasowanie do smuklejszych profili twarzy

+ Niska waga

+ System ramkowy – dodatkowa ochrona

+ Wymienne szyby na magnes

+ Optyka

+ Gogle nie parują

+ Szeroki wybór szyb, ramek oraz pasków

+ Pasujące na okulary korekcyjne

+ Specjalne blokady z boku ramki

+ Uniwersalność użytkowania

+ Szeroki kąt widoczności

+ Pojemne Etui Gratis

Recent Posts
0
polska marka optyczna, okulary sportowe korekcyjne, okulary rowerowe fotochromy, okulary rowerowe fotochrom, okulary sportowo korekcyjnepolska marka optyczna, okulary sportowe korekcyjne, okulary rowerowe fotochromy, okulary rowerowe fotochrom, okulary sportowo korekcyjne